Dluhopisy ČSBI

Během roku 2022 společnost Československá bytová & investiční a.s. vydala protiinflačni dluhopisy. Ty pokrývají míru inflace a zhodnocují finanční prostředky jejich držitelům. Od počátku roku vyplatila společnost ČSBI a.s. více než 14 % svým partnerům. “Jsme moc rádi, že se tento nástroj uchytil a že jsme mohli pomoci uchránit našim klientům jejich finanční prostředky a ještě je zhodnotili,” uvádí zakladatel společnosti, Vladimir Lazový.

V současné době zbývá v rámci těchto dluhopisů upsat pouze 200tis. Během posledního období vzrostlo zhodnocení o téměř 2 % v meziročním srovnání. “Instrument se stal celkem oblíbený a kopíruje vývoj inflace plus zhodnocení. Vydali jsme těchto dluhopisů v celkové hodnotě 24.000.000,- Kč. Měsíční bonus osciluje okolo 2-3% p.a. což je dle mě skvělý výsledek,” dodává s nadšením Lazový.

A chystá tým ČSB a.s. nějakou další novinku? “Nechte se překvapit. Plánujeme a chystáme nové projekty a další zajímavosti pro naše klienty a partnery,” uzavírá téma více než aktuální Lazový.

Pro více informací mohou případní zájemci psát na info@ceskoslovenskabytova.cz.