Naše projekty

RESIDENCE GREEN GARDENS

Projekt RESIDENCE GREEN GARDENS se nachází v jedinečné lokalitě přímo v Bučovicích u Brna, na východ od metropole Brna. Výstavba III. etapy v hodnotě více než 1mld. CZK. Jedná se o více než 40tis. m2. První dvě etapy úspěšně prodané.

Výstavba bytového domu v Horoměřicích u Prahy

Výstavba bytového domu v Horoměřicích u Prahy. Jedná se celkem o 37 bytů na celkové ploše cca 3500m2. Součástí projektu jsou i garáže v podzemí a parkovací stání pro majitele bytů. Nyní finalizujeme podklady pro stavební povolení a čekáme, že tento rok zahájíme stavbu a předprodej bytů. Náklad celého projektu by se měl pohybovat okolo 250.000.000,- Kč a následný prodej by se měl pohybovat mezi 350.000.000,- Kč - 400.000.000,- Kč.

Projekt Apollo

Vykoupení pozemků v Lednicko valtickém areálu sloužící k hromadné rekreaci a dovedení do územního rozhodnutí zahrnující výstavbu největšího jihomoravského apartmánového a wellness konceptu. Jedná se o 60.000 m2. Na pozemcích se nyní nachází stavby kempu jako jsou recepce, vinárna, vinné sklepy, sruby a chatky. Součástí je apartmánový dům, s možnosti 5 apartmánů, který se nachází nyní v hrubé stavbě. Součástí je také vinný sklep.  K dispozici bude i pláž u rybníka. Zde se bude také řešit revitalizace rybníka. Navíc nejbližší památkou od pozemků je pouze 300 m vzdálený Appolonův chrám.

Vykoupení pozemků v obci Perná

Vykoupení pozemků v obci Perná a dovedení do změny územního plánu, územního a stavebního povolení zahrnující výstavbu a provoz našeho Vinařství včetně ubytování.

Výkup nemovitosti Polička

Výkup nemovitosti Polička. Cena nemovitosti je cca. 3mil. Kč vzhledem k aktuálním cenám. Vklad do nemovitosti je 1,5mil. Kč. Nájemné stanoveno na 1% z kupní ceny. Částka na odkup do dvou let je 2mil. Kč či do pěti let 2,8mil. Kč. Celkový min. zisk je 860.000,- Kč za 24 měsíců a 2.200.000,- Kč za 60 měsíců.

Výkup nemovitosti Hranice

Výkup nemovitosti Hranice. Cena nemovitosti je cca. 3,5mil. Kč. Vklad do nemovitosti je cca. 2mil. Kč. Nájemné stanoveno na 1% z kupní ceny. Částka na odkup do dvou let je 2,650mil. Kč. Celkový min. zisk je 1.130.000,- za 24 měsíců.

Co chystáme

Apartmánový dům v LVA

Příprava projektu apartmánového resortu s hotelem, wellness apod. v Lednicko-valtickém areálu.

Bytový dům v Praze

Příprava projektu bytového domu v Praze o 37 bytových jednotkách.

Výkup nemovitostí v rámci Covid-19

Výkup nemovitostí a pomoc klientům ohrožených platební neschopností díky Covid-19 a úrokové či hypoteční krizi.

Koupě pozemků po celé ČR

Zafinancováni koupě pozemků po celé ČR s následnou zástavou a inkasováním %.

Koupě pohledávek

Koupě bankovních pohledávek v nominální hodnotě 1mld.

Zafinancováni koupě pozemků po celé ČR s následnou zástavou a inkasováním %

Připravujeme speciální mapu vhodných pozemků a míst pro další ekonomickou činnost. S následnou přípravou projektové dokumentace, získání územního rozhodnutí, stavebního povolení a následného prodeje developerským skupinám. V rámci mapy vyhodnocujeme kritéria, která nám pomáhají odhalit potenciál k ekonomickému zhodnocení.

Založení FKI a správcovské společnosti

Založení FKI a správcovské společnosti - Trh nám připravil spoustu projektů na investici a tak jsme se rozhodli založit fond kvalifikovaných investorů, jenž podléhá dozoru české národní banky, národní banky slovenské, depozitáři a vysoké regulaci, který bude dalším stabilním zdrojem kapitálu. Správcovská společnost bude založena na Slovensku, kde tato instituce je nejregulovanějším a nejbezpečnějším možným nástrojem pro správu peněz a vytváření fondů. Zároveň tak získáme i eurové investice s přesahem do České republiky.

Koupě bankovních pohledávek v nominální hodnotě 1mld

Covid bohužel změnil i ekonomiku a vzniká spoustá příležitostí v tomto segmentu. Banky se zbavují svých nesplacených úvěrů, které jsou zajištěné nemovitostí a my se k ním dostaváme za zlomek ceny.

Výkup a rekonstrukce rodinného domu na bytové jednotky

Připravujeme mnoho jedinečných rekonstrukcí větších rodinných domů, které převedeme na jednotlivé bytové jednotky. V této problematice vidíme velký potenciál. Možná stačí otevřít oči i ve Vašem okolí...

Příprava projektu bytového domu jižní Morava

Jižní Morava je prý země zaslíbená. Tak to pravili i sv. Cyril a Metoděj. A my se toho chceme držet. Proto připravujeme projekt bytového domu, který by měl být unikátní nejen svou lokalitou, ale také architekturou.

Příprava projektu apartmánových domů na Pálavě

Vzhledem k tomu, že Covid změnil cestování a je velká poptávka po turistice v ČR, hlavně na Jižní Moravě, tak se chystáme připravit na Pálavě projekt apartmanových domů spojené s vybudováním vinařství, který bude jedinečný svou polohou, velikostí, komfortem a soukromým. Nabídneme tak investorům si uložit peníze i do nemovitosti tohoto typu.