Naše projekty

RESIDENCE GREEN GARDENS

Projekt RESIDENCE GREEN GARDENS se nachází v jedinečné lokalitě přímo v Bučovicích u Brna, na východ od metropole Brna. Výstavba III. etapy v hodnotě více než 1mld. CZK. Jedná se o více než 40tis. m2. První dvě etapy úspěšně prodané.

Projekt Apollo | ZÍSKÁNO ÚR

Vykoupení pozemků v Lednicko valtickém areálu sloužící k hromadné rekreaci a dovedení do územního rozhodnutí zahrnující výstavbu největšího jihomoravského apartmánového a wellness konceptu. ZÍSKÁNO ÚR. Jedná se o 60.000 m2. Na pozemcích se nyní nachází stavby kempu jako jsou recepce, vinárna, vinné sklepy, sruby a chatky. Součástí je apartmánový dům, s možnosti 5 apartmánů, který se nachází nyní v hrubé stavbě. Součástí je také vinný sklep.  K dispozici bude i pláž u rybníka. Zde se bude také řešit revitalizace rybníka. Navíc nejbližší památkou od pozemků je pouze 300 m vzdálený Appolonův chrám.

Vykoupení pozemků v obci Perná

Vykoupení pozemků v obci Perná a dovedení do změny územního plánu, územního a stavebního povolení zahrnující výstavbu a provoz našeho Vinařství včetně ubytování.

Výstavba bytového domu v Horoměřicích u Prahy

Výstavba bytového domu v Horoměřicích u Prahy. Jedná se celkem o 37 bytů na celkové ploše cca 3500m2. Součástí projektu jsou i garáže v podzemí a parkovací stání pro majitele bytů. Nyní finalizujeme podklady pro stavební povolení a čekáme, že tento rok zahájíme stavbu a předprodej bytů. Náklad celého projektu by se měl pohybovat okolo 250.000.000,- Kč a následný prodej by se měl pohybovat mezi 350.000.000,- Kč - 400.000.000,- Kč.

Výkup nových nemovitostí

Výkup nemovitostí a pomoc klientům ohrožených platební neschopností díky Covid-19 a úrokové či inlfační krizi.

Zafinancováni koupě pozemků po celé ČR s následnou zástavou a inkasováním %

Připravujeme speciální mapu vhodných pozemků a míst pro další ekonomickou činnost. S následnou přípravou projektové dokumentace, získání územního rozhodnutí, stavebního povolení a následného prodeje developerským skupinám. V rámci mapy vyhodnocujeme kritéria, která nám pomáhají odhalit potenciál k ekonomickému zhodnocení.

Založení FKI a správcovské společnosti

Trh nám připravil spoustu projektů na investici, a tak jsme se rozhodli založit fond kvalifikovaných investorů, jenž podléhá dozoru české národní banky, národní banky slovenské, depozitáři a vysoké regulaci, který bude dalším stabilním zdrojem kapitálu. Správcovská společnost bude založena na Slovensku, kde tato instituce je nejregulovanějším a nejbezpečnějším možným nástrojem pro správu peněz a vytváření fondů. Zároveň tak získáme i eurové investice s přesahem do České republiky.

Ziskání platební licence na poskytování platebních služeb malého rozsahu a crowfundingové společnosti

Tzv. malá platebka neboli zkráceně PPSMR je oprávněna poskytovat platební služby na základě udělené licence a zápisu do registru ČNB, tedy podléhá dozoru české národní banky, národní banky slovenské (v případě licence velkého rozsahu) a vysoké regulaci, který bude dalším stabilním zdrojem kapitálu. Co se týká CF licence předmětem financování jsou tak typicky participace na úvěrech a investiční SPV, pokud jejich podkladová aktiva jsou nelikvidní či obtížně dělitelná. Tuto licenci potřebuji společnosti, jejich činností je párování zájmů investorů a vlastníků projektů na financování podnikání, které zahrnuje kteroukoli z těchto činností.

Omlouváme se, prozatím zde není žádný obsah.

Děláme na tom!

Zpět na hlavní stranu